paździe.20

fioletowo i żółto

dodano: 20 października 2010 przez mamusiaagusia


W te wakacje przeprowadziliśmy sie w nowe miejsce. Córcia ma swój własny duży pokój. Jest na etapie koloru fiolet więc zażyczyła sobie taki pokój. Trochę się namęczyłam z malowaniem bo pokój jest spory i jeszcze trzeba było zedrzec starą tapetę. To drugie było najgorsze a jeszcze chciałam zeby było pięknie więc każdą ścianę pomalowałam na inny odcień fioletu. Trwało to dwa tygodnie, oczywiście z braku czasu bo co chwilę jakieś inne sprawy zabierały wolne chwile na malowanie. I do tego ten upał w lipcu. Uwielbiam malowac ściany i się udało:) Wyszło pięknie. Ustaliłyśmy z córcią, że jak fioletowe ściany to zrobimy żółte dodatki typu podusie, kocyki i takie tam różne. Też się udało:) i córcia ma swój wymarzony piękny pokoik:)

Pewnego dnia gdy siedziałam i dłubałam swoje kwiatki, córcia poprosiła abym zrobiła jej takie do pokoju. Oczywiście fiolet albo żółty żeby tylko pasowało do pokoju:) Zrobiłam tulipany, fioletowe i żółte. Córka była zachwycona. Mam jeszcze w planie lawendę, ale to innym razem:)

 


photo
Tulipany: Fioletowe tulipany Zdjęcie pochodzi z notki fioletowo i żółto


Dodaj do:


Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Odpowiedzi moga dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Wasze komentarze

zgłoś
kathiee 20 października 2010 kathiee napisała:

Kochana śliczne te kwiaty! Sama je robiłaś - piękne!!


zgłoś
mamusiaagusia 20 października 2010 mamusiaagusia napisała:

Dziękuję:) Sama robię kwiaty. Ostatnio mam sporo wolnego czasu bo szukam pracy i tak sobie tworzę. Żeby się czymś zająć w wolnych chwilach:)